Podsumowanie 2018

Chciałem podsumować poprzedni rok. Zaliczyć do mega udanych. Jak na razie najlepszy rok w moim życiu jeżeli chodzi o muzyczne poczynania, rozwój osobisty, realizacja planów itd.

Najpierw prywatnie – więcej czasu spędzałem nad sobą. Ułożyłem sobie porządnie w głowie, jestem jeszcze większym optymistą niż dotychczas. Wiele zmieniłem, wiele poukładałem, z wielu rzeczy zrezygnowałem, np alkohol (oprócz Sunrise w tym roku), nie narzekam, ponieważ żyję prawie tak jak chciałem, a wiem że to początek! Przede wszystkim zacząłem więcej podróżować. Byłem w 9 krajach oraz w prawie całej Polsce. Najważniejsze to pozbyłem się wszystkich niepotrzebnych zachowań, rzeczy, osób, które ściągały mnie w dół. Hasło, które głoszę, moje motto – #LiveYourLife nabrało w tym roku więcej mocy!

Aczkolwiek na początku roku nie było kolorowo, było wręcz fatalnie… Wnioski wyciągnięte, więcej pracy włożone! Nie obracam się do tyłu 🙂

Muzycznie – 114 razy oficjalnie zagrałem, zadbałem o klimat bądź zrobiłem dobre show. Marzenie spełnione! Zagrałem w wielu nowych miejscach, poznałem jeszcze więcej osób z branży i nie tylko. Zacząłem żyć wreszcie porządnie tylko ze swojej pasji, która zaczęła być również pracą z czego niezmiernie się cieszę, że nie muszę tracić czasu, głowy, żeby chodzić do ,,normalnej” pracy, a w 100% poświęcać się tylko muzyce.

Zacząłem grać bardzo różnorodnie. Od house przez deep house, bass house, tech house, rnb, dance, aż do różnych innych gatunków. Szczerze trochę to nie ta droga, do której ciągle dążę, ale jest sympatycznie! Jednak to właśnie w tym roku wyrobiłem sobie bardzo doświadczenie, spokój za konsolą i opanowanie.

Jeżeli chodzi o produkcje to ciągle stoi prawie w miejscu. Zacząłem robić wiele utworów, wiele kolaboracji, ale niestety brakuje gdzieś czegoś i kawałki nie są skończone, jeżeli chodzi o techniczne aspekty to jeszcze dużo pracy przede mną.

Ruszyłem ze stroną internetową, piszę swojego bloga, zacząłem robić więcej zdjęć i filmów. Ruszyłem ze swoją grupą na FB Exation Team, w której więcej staram się z Wami integrować. W tym roku również osiągnąłem 10000 fanów na fanpage!

Tak bardzo dużo energii w tym roku zebrałem. Tak bardzo dużo ludzi poznałem, nawiązałem współprac. 95% celów na ten rok spełnione.

Od tego roku, a dokładnie do końca stycznia mam zaplanowane kilka rzeczy, bardziej technicznych, które spokojnie się realizują.

Cele na rok 2019

– wydać kilka tracków, remixów i dalej spełnić marzenie i wydać w Confession

– zrobić duże zamieszanie na polskim rynku muzycznym

– więcej samodyscypliny i więcej działania

Z podziękowaniami dla wspierających mnie! Dla całej ekipy czyli obserwujących mnie na social media.

Dla najbliższych przyjaciół, bliskiego mi prywatnego Exation Team, dla rodziny i przede wszystkim dla wspierającej mnie nawet gdy śpi mojej Marty! Dziękuję!Witam w 2019!

Proszę o wsparcie i niech się dzieje!!!

#LiveYourLife